00003242_edited.jpg

Mala

Birbirinden farklı enerji seviyesinde 108 kristal doğal taşın yüksek frekanslı sihirli gücünü ve desteğini her an yanınızda hissetmek için..

Bir Kolyeden Çok Daha Fazlası!

Malalar, bizim nazik hatırlatma araçlarımız; Bizimle elele çalışırlar. Belli durumlarda bize duymamız gereken rehberliği fısıldar, bizi niyetimizin farkındalığında tutarlar. Her şeyin yolunda olduğunu ve ihtiyacımız olan her ne varsa zaten içimizde olduğunu bize durmaksızın hatırlatırlar.

Gemstone Energy
Genuine Crystal Bread Mala Necklace

Guru Bead: 

 

Her mala içsel yolculuğunuzu sonunu sembolize eden ve malanızın tüm mesajına en uygun şekilde seçilmiş bir sembol veya guru bead ile tamamlanır. 

Düğümler: 

 

Atılan her düğümle birlikte, malanızın niyeti o taşa sabitlenir. Bu aynı zamanda değerli kolyeleri sağlamlaştırmak için çok eski bir yöntemdir.

Kristaller: 

 

İçsel bir sürecin sonunda yalnızca göze hoş gelecek şekilde değil, niyetiniz gerçekleşmesini en iyi biçimde destekleyecek bilgiye sahip gerçek doğal taş kristaller bir araya getirilir.

Sizin için, Özenle Hazırlandı

Picture2.png

Dünyanın dört bir yanından, doğal kaynaklara saygıyla çıkarılmış, işlem görmemiş ve asla boyanmamış gerçek yarı değerli doğal taş kristaller özenle seçilir.

Picture5.png

Her bir kristal, dizilmeden hemen önce enerjisini tazelemek ve potansiyelini ortaya çıkarabilmek adına tek tek adaçayı ile tütsülenir.

Picture6.png

Tüm kristaller tütsülenmenin ardından, dolunay ışığı altında yıkanır ve diğer kristallerin yanında beklemeye alınır.

Picture4.png

Tüm bu hazırlıklar sonunda her mala, içsel bir süreç ile ritüellerine uygun olarak mantralar eşliğinde elde düğümlenir.

photo (14 of 73).jpg

108 Mala

photo (40 of 42).jpg

18 Bilek Malası

photo (75 of 79).jpg

İnci Sembol Mala

Kendi Mucizenizi Nasıl Yaratacaksınız?

Değişmesini istediğine değil, değiştirmek istediğine odaklan


Dilek, hepimizin bildiği üzere bir şeyin gerçekleşmesi, olması için hissettiğimiz arzu ve istektir.
Niyet ise bu dileğe, arzuya veya isteğe ulaşmadaki bilinçli bir farkındalık yoludur. Bir başka deyişle, bu dileğin gerçekleşmesine yardımcı olacak bir bilinçten hareket ederek, bu arzunun hayat bulmasına yön vermektir.
Hayatımızda, sadece değişmesini istediğimiz şeye odaklanıp bu konuda bir şey yapmamak ve evrene mesaj gönderip dileğimizin gerçekleşmesini beklemek piyango bileti satın alıp, büyük ikramiyenin bize çıkması için beklemekten farksızdır. Niyetten yaşamak ise dileğimiz için kendimize bir yol çizmek ve bu yolda ilerlemek için bilinçli bir farkındalıkla irademizi ortaya koymaktır.
Değişimin önündeki içsel engelleri ve ihtiyaçlarını kalbine sor


Bunu yapabilmek için kendinizle baş başa kalabildiğiniz bir an ve yerde, özünüzle bağlantı kurmanızı sağlayacak basit bir nefes pratiği ya da meditasyon sonrasında kendinize aşağıdaki iki soruyu da sorun. "Bu dileğimin gerçekleşmesi için ihtiyacım olan nedir?" "Bu dileğimin gerçekleşmesinin önündeki engel nedir?" Cevaplar bırakın kalbinizden gelsin, kendinize karşı çok ama çok dürüst olun. Unutmayın ki ihtiyacınız olan her şey sizin içinizde, tıpkı engellerin de sizin içinizde olduğu gibi.
Bu sebeple “şu kişinin şöyle davranmasına, bu şartın böyle değişmesine ihtiyacım var” gibi cevaplar yerine “benim şöyle yapmaya / hissetmeye, şunu hatırlamaya / bilmeye ihtiyacım var” gibi tamamiyle size ait içsel bir cevap yükselmeli.
Unutmayın, herkesin kendi hür iradesi olduğu ve kimse buna müdahale edemeyeceği için, biz başkası için bir niyet belirleyemeyiz ya da başkası bizim niyetimizin gerçekleşmesinde rol sahibi olamaz.
Eğer engelin ya da ihtiyacın bizim dışımızda bir kişi ya da kontrolümüz dışında bir durum olduğunu düşünüyorsak kendi gücümüzü elimize alarak bu durum içindeki bize ait olan kısma odaklanmalıyız.
Niyetini belirle ve niyetine özel hazırlanmış malanı seç


Yıllardır içinde bulunduğumuz kişisel gelişim yolculuğunun ve spiritüel çalışmaların sonunda ortaya çıkan niyetlerden oluşan koleksiyona bir göz atın. Bunun için biraz vakit ayırmaya çalışın ve o koleksiyondaki tüm malaları inceleyin. Anlaşılır olması için tüm taşların enerjisini, neye hizmet ettiğini ve hangi konuyu desteklemek için o malada kullanıldığını detaylı şekilde anlatmaya çalıştık. Birisinin kalbinizi çalacağına yürekten inanıyoruz.
Kendini mucizelere bırak!


Malanız size teslim edildikten sonra, paketin içine koyduğumuz minik adaçayı ile tütsülemeyi sakın unutmayın. Taşıyabildiğiniz her gün üzerinizde taşımaya diğer günlerde ise gözünüzün önünde tutmaya çalışın. Unutmayın, mala, içindeki tılsımı ve doğal taş enerjileriyle çok özel bir hatırlatma aracı. Anahtar daima sizde. İhtiyacınız olan tüm bilgelik zaten sizin içinizde. Ona iyi bakın, bağınızı güçlü tutun. Ne için birbirinizi seçmiştiniz, beraber daha ne kadar yol gideceksiniz bunu daima hatırlayın. Niyetinize sahip çıkın.

Niyetime Göre En Doğru Malayı Nasıl Seçebilirim?

"Hayatınızda şu anda ne olsa her şey çok daha güzel olurdu ve bunun olmasının önündeki o içsel engel ne olabilir?"

Kendinizle baş başa kaldığınız bir anda, gözlerinizi kapatarak, kalpten gelecek bir cevap için kendinize bu soruları sorun ve gerçek niyetinize sizi yaklaştıracak cevabı bekleyin. Bu sorunun cevabını bulduğunuzda farklı niyetlere özel dizilmiş koleksiyonlarımızdan size uygun malayı seçip, niyetinizin gerçekleşmesi için yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Bazen de bir niyete odaklanmanıza gerek bile kalmadan bir mala sizi o kadar çok çeker ki, aramaya gerek bile kalmadan,  malanız sizi bulmuştur bile. Böyle zamanlarda, en iyisinin akışta kalmak olduğunu unutmayın

photo (20 of 56).jpg

Her bir mala, göze hoş gelecek şekilde değil, her bir niyete özel, kadim bilgilere göre o niyete şifa verdiği inanılan doğal taş kristallerin bir araya getirilmesiyle tasarlanır. İster doğal taş kristaller ve özellikler hakkında bilgi alabilir, isterseniz de niyetinize göre seçim yapabilirsiniz