108 Niyettaşı

Mala

Birbirinden farklı enerji seviyesinde 108 kristal doğal taşın yüksek frekanslı sihirli gücünü ve desteğini her an yanınızda hissetmek için..

Değişmesini istediğine değil, değiştirmek istediğine odaklan

Hayatınızdaki değişime öncelikle kalbinizdeki gerçek dileği dönüştürmek istediğiniz her ne varsa bunu belirleyerek başlayın. Niyetinizin bu dileğinize ulaşmak için bilinçli bir farkındalık yolu olduğunu unutmayın.

Değişimin önündeki içsel engelleri ve ihtiyaçlarını kalbine sor

Kendinize karşı dürüst olun, bırakın cevaplar kalbinizden gelsin. Tüm engeller gibi, bu yolculukta ihtiyacınız olan her şeyin içinizde olduğunu kendinize daima hatırlatın.

Niyetini belirle ve niyetine özel hazırlanmış malanı seç

Dileğinize ulaşmak için size yön verecek bilinçli farkındalık yolunu yani niyetinizi belirledikten sonra, yıllar süren spiritüel çalışmalar ve deneyimler neticesinde farklı niyetlere özel kristal doğal taşların bir araya gelmesiyle oluşan malalarımızdan size en uygun olanı seçin.

Kendini mucizelere bırak!

Malanızı üzerinizde taşımaya veya daima gözünüzün önünde tutmaya çalışın. Bu uzun yolculukta bIrakın doğal taş kristallerin gücü size yardımcı olsun ve niyetinizi her an size hatırlatsın. Malanızla aranızdaki bağı olabildiğince güçlü tutun, onu neden seçtiğinizi asla unutmayın ve niyetinize sahip çıkın.

Mala

Bir kolyeden çok daha fazlası

Malalar, bizim nazik hatırlatma araçlarımız;
 

Bizimle elele çalışırlar.


Belli durumlarda bize duymamız gereken rehberliği fısıldar, bizi niyetimizin farkındalığında tutarlar.

 

Her şeyin yolunda olduğunu ve ihtiyacımız olan her ne varsa zaten içimizde olduğunu bize durmaksızın hatırlatırlar.

Guru Bead: Her mala içsel yolculuğunuzu sonunu sembolize eden ve malanızın tüm mesajına en uygun şekilde seçilmiş bir sembol veya guru bead ile tamamlanır. 

Düğümler: Atılan her düğümle birlikte, malanızın niyeti o taşa sabitlenir. Bu aynı zamanda değerli kolyeleri sağlamlaştırmak için çok eski bir yöntemdir.

Kristaller: İçsel bir sürecin sonunda yalnızca göze hoş gelecek şekilde değil, niyetiniz gerçekleşmesini en iyi biçimde destekleyecek bilgiye sahip gerçek doğal taş kristaller bir araya getirilir.

Dünyanın dört bir yanından, doğal kaynaklara saygıyla çıkarılmış, işlem görmemiş ve asla boyanmamış gerçek yarı değerli doğal taş kristaller özenle seçilir.

Her bir kristal, dizilmeden hemen önce enerjisini tazelemek ve potansiyelini ortaya çıkarabilmek adına tek tek adaçayı ile tütsülenir.

Tüm bu hazırlıklar sonunda her mala, içsel bir süreç ile ritüellerine uygun olarak mantralar eşliğinde elde düğümlenir.

Tüm kristaller tütsülenmenin ardından, dolunay ışığı altında yıkanır ve diğer kristallerin yanında beklemeye alınır.

Sizin için, özenle hazırlandı

108 Mala'nıza destek olması için özenle hazırlanmış 18 kristalden oluşan bilek malası

Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. Çok kolay. Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. 

108 Mala

108 adet doğal taş kristalin aralarına düğüm atılmasıyla hazırlanan en yaygın japa malamızdır.

Bilek Malası

108 kristalin yarattığı enerji kadar güçlü olmasa da, hatırlatma görevini hala yerine getirebilmesi sebebiyle bileklik kullanmayı daha rahat bulan ruhlar için, 108 Mala'nın bir alternatifinden ziyade destekçisi olarak, özenle hazırlanmıştır. 

Bazen guru bead bazen de bir sembol ile tamamlanan malalarımız, meditasyon sırasında nefes, olumlama, niyet ve mantra saymak için harika bir yardımcıdır.

Peki sizin niyetiniz hangisi?

108 Niyettaşı sizler için farklı niyetlere özel doğal taş kristalleri bir araya getirmekte ve niyetinizi her bir düğüme işlemektedir. Dilerseniz siz de niyetinize özel tasarımlarımızdan bir tanesini seçebilirsiniz.

Sadece size özel, benzersiz bir mala ister misiniz?

108 Niyettaşı'nın birbirinden değerli tasarımlarının yanında, dilerseniz sadece size özel ve benzersiz bir mala da yaptırabilirsiniz.

Politikalarımız

İletişim

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

Menü

cmyk_1080p_png.png

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.