00003242_edited.jpg

Mala

Birbirinden farklı enerji seviyesinde 108 kristal doğal taşın yüksek frekanslı sihirli gücünü ve desteğini her an yanınızda hissetmek için..

Bir Kolyeden Çok Daha Fazlası!

Malalar, bizim nazik hatırlatma araçlarımız; Bizimle elele çalışırlar. Belli durumlarda bize duymamız gereken rehberliği fısıldar, bizi niyetimizin farkındalığında tutarlar. Her şeyin yolunda olduğunu ve ihtiyacımız olan her ne varsa zaten içimizde olduğunu bize durmaksızın hatırlatırlar.

Gemstone Energy
Genuine Crystal Bread Mala Necklace

Guru Bead: 

 

Her mala içsel yolculuğunuzu sonunu sembolize eden ve malanızın tüm mesajına en uygun şekilde seçilmiş bir sembol veya guru bead ile tamamlanır. 

Düğümler: 

 

Atılan her düğümle birlikte, malanızın niyeti o taşa sabitlenir. Bu aynı zamanda değerli kolyeleri sağlamlaştırmak için çok eski bir yöntemdir.

Kristaller: 

 

İçsel bir sürecin sonunda yalnızca göze hoş gelecek şekilde değil, niyetiniz gerçekleşmesini en iyi biçimde destekleyecek bilgiye sahip gerçek doğal taş kristaller bir araya getirilir.

Sizin için, Özenle Hazırlandı

Picture2.png

Dünyanın dört bir yanından, doğal kaynaklara saygıyla çıkarılmış, işlem görmemiş ve asla boyanmamış gerçek yarı değerli doğal taş kristaller özenle seçilir.

Picture5.png

Her bir kristal, dizilmeden hemen önce enerjisini tazelemek ve potansiyelini ortaya çıkarabilmek adına tek tek adaçayı ile tütsülenir.

Picture6.png

Tüm kristaller tütsülenmenin ardından, dolunay ışığı altında yıkanır ve diğer kristallerin yanında beklemeye alınır.

Picture4.png

Tüm bu hazırlıklar sonunda her mala, içsel bir süreç ile ritüellerine uygun olarak mantralar eşliğinde elde düğümlenir.

photo (14 of 73).jpg

108 Mala

photo (40 of 42).jpg

18 Bilek Malası

photo (75 of 79).jpg

İnci Sembol Mala

Kendi Mucizenizi Nasıl Yaratacaksınız?

Niyetime Göre En Doğru Malayı Nasıl Seçebilirim?

"Hayatınızda şu anda ne olsa her şey çok daha güzel olurdu ve bunun olmasının önündeki o içsel engel ne olabilir?"

Kendinizle baş başa kaldığınız bir anda, gözlerinizi kapatarak, kalpten gelecek bir cevap için kendinize bu soruları sorun ve gerçek niyetinize sizi yaklaştıracak cevabı bekleyin. Bu sorunun cevabını bulduğunuzda farklı niyetlere özel dizilmiş koleksiyonlarımızdan size uygun malayı seçip, niyetinizin gerçekleşmesi için yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Bazen de bir niyete odaklanmanıza gerek bile kalmadan bir mala sizi o kadar çok çeker ki, aramaya gerek bile kalmadan,  malanız sizi bulmuştur bile. Böyle zamanlarda, en iyisinin akışta kalmak olduğunu unutmayın

photo (20 of 56).jpg

Her bir mala, göze hoş gelecek şekilde değil, her bir niyete özel, kadim bilgilere göre o niyete şifa verdiği inanılan doğal taş kristallerin bir araya getirilmesiyle tasarlanır. İster doğal taş kristaller ve özellikler hakkında bilgi alabilir, isterseniz de niyetinize göre seçim yapabilirsiniz

Untitled_edited_edited.png