top of page

Sizin için, Özenle Hazırlandı

Picture2.png

Dünyanın dört bir yanından, doğal kaynaklara saygıyla çıkarılmış, işlem görmemiş ve asla boyanmamış gerçek yarı değerli doğal taş kristaller özenle seçilir.

Picture5.png

Her bir kristal, dizilmeden hemen önce enerjisini tazelemek ve potansiyelini ortaya çıkarabilmek adına tek tek adaçayı ile tütsülenir.

Picture6.png

Tüm kristaller tütsülenmenin ardından, dolunay ışığı altında yıkanır ve diğer kristallerin yanında beklemeye alınır.

img_445409 kopya.png

Tüm bu hazırlıklar sonunda her mala, içsel bir süreç ile ritüellerine uygun olarak mantralar eşliğinde elde düğümlenir.

Bir Kolyeden Çok Daha Fazlası!

Malalar, bizim nazik hatırlatma araçlarımız; Bizimle elele çalışırlar. Belli durumlarda bize duymamız gereken rehberliği fısıldar, bizi niyetimizin farkındalığında tutarlar. Her şeyin yolunda olduğunu ve ihtiyacımız olan her ne varsa zaten içimizde olduğunu bize durmaksızın hatırlatırlar.

Gemstone Energy
Genuine Crystal Bread Mala Necklace

Guru Bead: 

 

Her mala içsel yolculuğunuzu sonunu sembolize eden ve malanızın tüm mesajına en uygun şekilde seçilmiş bir sembol veya guru bead ile tamamlanır. 

Düğümler: 

 

Atılan her düğümle birlikte, malanızın niyeti o taşa sabitlenir. Bu aynı zamanda değerli kolyeleri sağlamlaştırmak için çok eski bir yöntemdir.

Kristaller: 

 

İçsel bir sürecin sonunda yalnızca göze hoş gelecek şekilde değil, niyetiniz gerçekleşmesini en iyi biçimde destekleyecek bilgiye sahip gerçek doğal taş kristaller bir araya getirilir.

Kendi Mucizenizi Nasıl Yaratacaksınız?

  • Nasıl ödeme yapabilirim, ödeme sistemi güvenli midir?"
    Sitemizde sadece üye bankalara ait kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı, sanal kart veya kapıda ödeme yöntemleri geçerli değildir. Bu yöntemlerin dışında kalan ödemeler için lütfen iletişime geçin. Tüm ödeme işlemleri BDDK onaylı İyzico ödeme sistemleri altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ödemelerinde taksitlendirme yapılabilmekte olup, vade farkı uygulanmaktadır.
  • Ürünüm ne kadar sürede teslim olur ve kargo takibini nasıl yapabilirim?
    Ürünleriniz, siparişinizi takibe eden 3 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilmektedir. Bu süre mala gibi el yapımı ürünlerimizde stok durumuna göre 1 hafta - 10 güne kadar uzayabilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından kargo takip numarası e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo takibi alıcının sorumluluğunda olup, herhangi bir sebepten dolayı alıcıya ulaşmayıp tarafımıza iade edilen kargoların tekrar gönderimi karşı ödemeli olarak yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz tütsülemeniz amacıyla adaçayı ile tüm malalarımız ise özel kesesiyle kargoya verilmektedir. Bilekliklerimiz de ise 3 ve üzeri adet siparişlerde kese eklenmektedir. Doğum günü gibi özel ve zaman sınırlaması olması durumunda bizlerle iletişime geçmenizi ve stok durumu ve teslimat süresi hakkında bilgi almanızı rica ederiz.
  • Memnun kalmama durumunda ürünümü iade edebilir miyim?
    Ürününüzden memnun kalmamanız durumunda, teslimattan 14 gün sonrasına kadar iade edebilir ve ürün bedelinizi geri alabilirsiniz. İade taleplerinizi öncelikle admin@108niyettasi.com adresine bildirmeniz gerekmekte olup, ilgili yönlendirmeler tarafınıza yapılacaktır. Ürün iadelerinde, kargo bedeli ürün bedelinden düşülecektir. İade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve eksiksiz/hasarsız bir şekilde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Sebebi her ne olursa olsun tarafımıza hasarlı bir şekilde ulaştırılan ürün iadelerinde ödeme yapılmamaktadır. Müşteri isteğiyle üzerinde değişiklik yapılan ürünlerde para iadesi yapılmamaktadır. Taşıma sırasında hasar gören ürünler için teslimat sırasında hasar tutanağının tutulması gerekmekte olup, hasar tutanağı olmayan ürünler için değişim veya para iadesi yapılmamaktadır.

Niyetime Göre En Doğru Malayı Nasıl Seçebilirim?

"Hayatınızda şu anda ne olsa her şey çok daha güzel olurdu ve bunun olmasının önündeki o içsel engel ne olabilir?"

Kendinizle baş başa kaldığınız bir anda, gözlerinizi kapatarak, kalpten gelecek bir cevap için kendinize bu soruları sorun ve gerçek niyetinize sizi yaklaştıracak cevabı bekleyin. Bu sorunun cevabını bulduğunuzda farklı niyetlere özel dizilmiş koleksiyonlarımızdan size uygun malayı seçip, niyetinizin gerçekleşmesi için yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Bazen de bir niyete odaklanmanıza gerek bile kalmadan bir mala sizi o kadar çok çeker ki, aramaya gerek bile kalmadan,  malanız sizi bulmuştur bile. Böyle zamanlarda, en iyisinin akışta kalmak olduğunu unutmayın

bottom of page