top of page

Özel Tasarım Bilek Malası

Kendinize özel eşsiz malanızı tasarlamaya hazır mısınız?

Sadece dakikalar içerisinde, oyun oynar gibi bir keyifle ve yalnızca bir kaç tıklamayla size özel18'lik Bilek Malanızı tasarlayabilir ve satın alabilirsiniz.

Haydi başlayalım..

Doğal Taş Kristalleri Seçin

gif2.gif

Bilek malanızda kullanılmak üzere 9 adet doğal taş kristali boncukların belirli olduğu alanın üzerine gelerek seçebilirsiniz.

İsterseniz aynı taşı birden fazla kere seçebilir ve dilediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz.

 

Seçeceğiniz 9 doğal taş kristal seçtiğiniz sıra ile görselde olduğu gibi sıralanacak ve anında görüntülenecektir.

Simetrik bir tasarım olması adına aynı taşlar otomatik olarak karşı tarafa da eklenerek bilekliğiniz tamamlanacaktır.

 

Bilek Malanız için toplam
25 çeşit farklı 8mm boyutundaki doğal taş kristalden 
dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz tüm doğal taşları aynı olacak şekilde seçerek sadece tek bir doğal taştan oluşan bir bilek malası da tasarlayabilirsiniz.  

Doğal taşlar ve özellikleri hakkında daha çok bilgi almak isterseniz sayfanın sonundaki rehberden faydalanabilirsiniz.

İp Rengi Seçimi

Malanızın dizileceği ipin rengini sizin için belirlediğimiz 9 farklı renkten seçebilirsiniz.

Siyah

Dolunay Grisi

Swadhisthana Kızılı

Muladhara Kırmızısı

Unicorn Pembe

Altın Manipura Sarısı

Anahata Yeşili

Vishuddha Mavisi

Sahasrara Moru

Pirinç Detay Seçimi

İp renginden sonra yapmanız gereken pirinç detay rengi seçimidir. Pirinç detaylar, her modelimizde ilk 2 boncuk arasında ve yanlarında olmak üzere 3 adet bulunmaktadır. Bununla birlikte, akordeon düğümün sarkan 2 ucunda da birer küçük boncuk halinde pirinç detay bulunmaktadır. Pirinç detaylar, rose gold, altın ve gümüş renginde olmaktadır. 

Rose Gold

Altın

Gümüş

18 Bilek Malanızı tasarlamak ve hazırlamak işte bu kadar kolay, artık başlayabilirsiniz..

Screen Shot 2021-11-22 at 21.06.09.png

Senin Doğal Taşın Hangisi?

Eğer şu an hayatınızda 
en ihtiyaç duyduğunuz niyeti 
ve bu niyetinizi gerçekleştirme yolunda size destek olacak 
doğal taşların kristallerin
hangileri olduğundan emin değilseniz, sadece 10 dakikanızı alacak testimizdeki soruları cevaplayarak rehberlik alabilirsiniz.

Doğal Taşlar ve Özellikleri

Untitled 17.002.png

Akuamarin: Cesaretin taşı olarak bilinen Akuamarin zihni sakinleştirmesi ve stresi azaltmasıyla da bilinir. Ön yargıların ortadan kalkmasında zihni destekleyen denizlerin bu muhteşem doğaltaşı sezgileri güçlendirirken, olayların geride bırakılması, geçmişin gölgesinin şifalandırılmasında kullanılır.

Untitled 17.001.png

Ametist: Zihni negatif düşüncelerden arındırarak sakinleştirdiğine, stres yönetimine yardımcı olduğuna inanılan Ametist taşının spiritüel bağlantıyı güçlendirip, sezgileri harekete geçirdiği ve kötü enerjiden koruduğu bilinmektedir.

Untitled 17.003.png

Apatit: Hayalleri gerçeği dönüştürme, Boğaz çakrasına verdiği şifayla ifadeyi açma, günlük hayatın koşturmasında bulanıklaşan görüş alanına netlik kazandırma, ilham, motivasyon ve kolay öğrenme kristali Apatit, hayallerin kristali olarak da bilinir.

Untitled 17.004.png

Aventurin: Yeni başlangıçlar, bereket ve kalp çakrasının kristali Aventurin, şans getirmesi, bolluğu kişiye çekmesiyle bilinirken aynı zamanda kalp çakrasını şifalandırma, duyguları dengeleme ve öğrenmeyi desteklemede kişiye destek verir.

Untitled 17.005.png

Aytaşı: Dişil enerjnin ve yeni başlangıçların kristali olan Ay taşı duyguları sakinleştirmesi ve kişinin 6.hissiyle bağlantı kurmasına verdiği destekle bilinir. Karşımızdakini anlama, empati yeteneklerimizi artıran Aytaşı, gerginlik, yüksek duygusal iniş ve çıkışları yatıştırması ile bilinir. 

Untitled 17.006.png

Dumanlı Kuvars: Negatif enerjilerden koruyan, kişiyi merkezine getiren ve topraklanmasını sağlayan Dumanlı Kuvars aynı zamanda kişinin hayatta kalma, dayanıklılık gibi yönlerini güçlendirmesiyle bilinir. 

Untitled 17.007.png

Havlit: Stres ve gerginliğin rahatlamasında, sürekli aktif bir zihnin sakinleşmesinde önemli rol oynayan Havlit kristalinin kişiye anlayış ve sabır getirdiğine inanılır. Uyku düzenlemede yardımcı olan bu kristal aynı zamanda kişinin takılıp kaldığı konulardan özgürleşmesini sağlar.

Untitled 17.010.png

Hematit: Korunma ve topraklanmada çok etkin bir taş olan Hematit, negatif enerjilerin çözülmesi ve kişiye ulaşmamasında rol oynar. Özgüven, hayatta kalma gücü ve iradeyi desteklerken odaklanma kabiliyetini ve hafızayı güçlendirir. 

Untitled 17.011.png

Granat: Güçlü bir enerji temizleyici olan Granat çakraları dengeleyerek ihtiyacı olana hayat verir, mükemmel bir Kök ve Sakral Çakra taşıdır. Kişiye canlılık, tutku, adanma ve sevgi enerjisi verir. Cesaret verici yönüyle çaresiz hissedilen zamanlarda büyük destekçi olan Granat yaşam arzusunu ateşler. 

Untitled 17.012.png

Kahverengi Kaplan Gözü: Güneşin ışıltısını ve toprağın gücünü aynı anda barındıran Kaplan Gözü kişiyi cesaretlendirmesi ve aksiyona geçirip, ileri adım attırması, böylece bereketi, şansı hayatımıza çekmesi ile bilinir. Toprak özelliği ile güçlü de bir koruyucu olan Kaplan Gözü gücün doğru kullanılması yönünde kişiyi destekler.

Untitled 17.023.png

Kristal Kuvars: İyileştirme gücüyle bilinen, enerjiyi dönüştürüp yansıtabilen ve bu özellikleriyle birçok niyetinizde sizi destekleyebilen titreşimi son derece yüksek olan Kristal Kuvars "Master Healer" yani "Şifacıların Efendisi" olarak da bilinir. 

Untitled 17.014.png

Karnelyan Akik: Liderlik, cinsel güç ve yaşamsal canlılığın kristali Akik (Karnelyan) motivasyonu artırırken, kişiye cesaret vermesi, özgüveni desteklemesi ile bilinir. Önemli görüşmelerde, girişim dönemlerin taşınması önerilir.

Untitled 17.016.png

Labradorit: Ruhsal yanımızı en güçlü şekilde temsil eden ve aurayı güçlendiren Labradorit, adeta bir ışık elçisidir. Gizemli yanlarımızı anlamada, doğru zamanlamaları sezmede ve kendimizi psişik olarak korumada son derece güçlü bir taş olarak kişiyi destekler.

Untitled 17.009.png

Lapis Lazuli: Zihnin ve ifadenin uyumlamasını böylece kişinin kendini olduğu gibi ifade etmesini destekleyen Lapis Lazuli, aynı zamanda sezgileri güçlendirir ve kişinin kendini keşif yolculuğunda rehberlik eder. 

Untitled 17.017.png

Obsidiyen: “Gerçekliğin Taşı” olarak bilinen Obsidiyen kendini keşif, tanıma ve anlama yolculuğunda kişiye mutlak destek sağlar, ondan hiç bir şey gizli kalamaz. Koruyucu özelliği son derece yüksek olan Obsidiyen son derece güçlü bir doğal taş olup, manevi gücümüzü bu dünyaya köklememizde harika bir yardımcıdır. 

Untitled 17.018.png

Pirit: Finansal bereketin taşı Pirit, eski zamanlarda tüccarların altın yerine vererek birbirini kandırmasınan ötürü “Fools Gold” olarak da bilinir. Kök ve solar plexus çakrası taşlarından olan Pirit kişiyi kendi merkezine getirerek iradesini güçlendirir. 

Untitled 17.019.png

Prehnite: Şifacıların Şifacısı olarak bilinen Prehnite gerçek sevginin taşı, Kalp Çakrası’nın en büyük şifacılarından biridir. Evrensel enerji ile bağlantı kurmaya destek olurken, meditasyon esnasında derinleşmeye yardımcı olur, iç sesimiz ile güçlü bir bağlantı kurmamızı sağlar. 

Untitled 17.008.png

Rodanit: Duyguları dengeleyip, bağışlamayı kolaylaştıran ve geçmiş kalp kırıklıklarının şifasında kullanılan Rodanit, kalbi sevgiye açarken aynı zamanda kişiye iç denge ve özgüven getirmesiyle bilinir

Untitled 17.020.png

Rose Kuvars: Kalbin yegane kristali Pembe (Rose Kuvars) kişinin kendini ve başkalarını sevmesini, kalp kırıklıklarının onarılmasını, duygularda dengeyi ve uyumu destekler. 

Untitled 17.022.png

Rudraksha: Ruhsal büyüme, zihinde ve hayat yolunda netlik, aynı zamanda korunma için kullanılan Rudraksha kişinin çakraları üzerinde temizlik ve denge sağlarken hayatındaki engellerin ya da ruhsal büyümesinin önüne duran alışkanlık, kişi ve durumların hayatından temizlenmesi yolunda çalışır. Bu sebeple Rudraksha tohumları büyüme yolunda hazır olan ruhlarla buluşmayı seçer… 

Untitled 17.013.png

Sarı Kaplan Gözü: Bal Kaplan gözü adıyla da anılan Kaplan gözü ailesinin bu ferdi irademizi dengelemede, bereketi hayatımıza çekmede ve şans yolunda bizi destekler. Kişinin mantıkla hareket etmesi yönünde yardımcı olan Bal Kaplan gözü yine adım atmada, harekete geçmede bir numaralı yardımcılardan biridir.

Untitled 17.015.png

Sitrin: Başarı, bereket ve şansın en güçlü kristallerinden Sitrin aynı zamanda Solar Plexus Çakrası yani bireysel iradenin şifasında kişiyi destekler. Yaratıcılığı ve hayal gücünü desteklediğine inanılır. 

Untitled 17.021.png

Turkuaz: Tüm auramızı koruyucu kalkanıyla çerçeveleyen enerjisinin yanı sıra, kişinin içindeki saklı potansiyelini ifade etme becerisini desteklemesi ve sunduğu sakinleştirici etki ile Turkuaz yüzyıllardır bilgeliği, sakinliği, korumayı, umudu ve güzel talihi temsil etmektedir. 

eded.001.png

Unakit: Kişinin sağlıklı alışkanlıklar geliştirmesi ve kötü olanlardan özgürleşmesi yolunda çalışan Unakit aynı zamanda mükemmel bir dişil enerji taşıdır. Duygusal yüklerden özgürleşmek yolunda hizmet eden Unakit, fiziksel, zihinsel ve ruhsal bedenlerin dengeyle birleşmesinde rol oynar. 

eded.001.png

Angelit: Kişiyi rehberleri ve yüksek varlıklarla iletişime geçirdiğine inanılan Angelit stres ve kaygıyı rahatlatmak için de çalışan bir doğal taştır. Aynı zamanda ifadeyi, düşünceyi de rahatlatan Angelit bağışlama konusunda da ruhları destekler.

bottom of page