top of page

Tercihinize özel taş seçenekleri ile*

8 farklı doğaltaş kristal seçeneği ile oluşturulan tüm koleksiyonun ucundaki 2,5 cm çapındaki pullar Rose ve Altın renklerde pirinç üzerine 14K altın, gümüş renkte ise rodyum ile kaplandı. 

Merve_Onay_1 copy.jpg
boyunda_11.jpg
Mermer_Zemin_2.jpg

Daima hatırla, sen yıldız tozundan yapıldın…

star-shooting-stars-trail-falling-line-s
66302c17d9f2cb409ca3d0b63c77f09c.png

Stardust Serisi 

Eşsizliğini Hatırla...

“Biz kozmosun kendini bizde bilme haliyiz. Varlığımızın bir yanı nereden geldiğimizi biliyor. Geldiğimiz yere geri dönmek için can atıyoruz. Dönebiliriz de… Çünkü kozmos aynı zamanda bizim içimizde. DNA’mızdaki nitrojen, dişlerimizdeki kalsiyum, kanımızdaki demir, elmalı tartımızdaki karbon çöken yıldızların içinde oluştu… Biz yıldızlardan yapıldık.”

Gökbilimci - Carl Edward Sagan

Üçlü.jpg

Hayatımızın gidişatını ve dönüm noktalarını belirleyen o çok önemli anlarda gökteki yıldızların dizilimi eşsiz ve biz bu eşsiz yıldızların tozlarını içimizde taşıyoruz… 

Buradan ilhamla size yaşam yolunuzun eşsizliğini ve biricikliğini hatırlatmak üzere “Yıldız Tozu” koleksiyonu 52 adet gerçek ve eşsiz doğal taşın yanına 2 adet inci eklenip 54 rakamına tamamlanması, ucuna da seçeceğiniz tarihte gökyüzündeki yıldızların işlenmesiyle oluşturuldu.

Dönüşümün, eşsizliğin, dayanıklılığın ve parlaklığıyla Ay’ın temsilcilerinden biri olmuş inci ise bu tarihin sizin hayat yolunuza getirdiği dönüşüm ve eşsiz deneyimleri hatırlatması için konuldu. 
 

Untitled 17.001.png

Ametist: Zihni negatif düşüncelerden arındırarak sakinleştirdiğine, stres yönetimine yardımcı olduğuna inanılan Ametist taşının spiritüel bağlantıyı güçlendirip, sezgileri harekete geçirdiği ve kötü enerjiden koruduğu bilinmektedir.

Untitled 17.013.png

Bal Kaplan Gözü: Bal Kaplan gözü adıyla da anılan Kaplan gözü ailesinin bu ferdi irademizi dengelemede, bereketi hayatımıza çekmede ve şans yolunda bizi destekler. Kişinin mantıkla hareket etmesi yönünde yardımcı olan Bal Kaplan gözü yine adım atmada, harekete geçmede bir numaralı yardımcılardan biridir.

Untitled 17.007.png

Havlit: Stres ve gerginliğin rahatlamasında, sürekli aktif bir zihnin sakinleşmesinde önemli rol oynayan Havlit kristalinin kişiye anlayış ve sabır getirdiğine inanılır. Uyku düzenlemede yardımcı olan bu kristal aynı zamanda kişinin takılıp kaldığı konulardan özgürleşmesini sağlar.

Untitled 17.014.png

Karnelyan Akik: Liderlik, cinsel güç ve yaşamsal canlılığın kristali Akik (Karnelyan) motivasyonu artırırken, kişiye cesaret vermesi, özgüveni desteklemesi ile bilinir. Önemli görüşmelerde, girişim dönemlerin taşınması önerilir.

Untitled 17.017.png

Obsidiyen: “Gerçekliğin Taşı” olarak bilinen Obsidiyen kendini keşif, tanıma ve anlama yolculuğunda kişiye mutlak destek sağlar, ondan hiç bir şey gizli kalamaz. Koruyucu özelliği son derece yüksek olan Obsidiyen son derece güçlü bir doğal taş olup, manevi gücümüzü bu dünyaya köklememizde harika bir yardımcıdır. 

Untitled 17.020.png

Rose Kuvars: Kalbin yegane kristali Pembe (Rose Kuvars) kişinin kendini ve başkalarını sevmesini, kalp kırıklıklarının onarılmasını, duygularda dengeyi ve uyumu destekler. 

Untitled 17.015.png

Sitrin: Başarı, bereket ve şansın en güçlü kristallerinden Sitrin aynı zamanda Solar Plexus Çakrası yani bireysel iradenin şifasında kişiyi destekler. Yaratıcılığı ve hayal gücünü desteklediğine inanılır. 

Untitled 17.021.png

Turkuaz: Tüm auramızı koruyucu kalkanıyla çerçeveleyen enerjisinin yanı sıra, kişinin içindeki saklı potansiyelini ifade etme becerisini desteklemesi ve sunduğu sakinleştirici etki ile Turkuaz yüzyıllardır bilgeliği, sakinliği, korumayı, umudu ve güzel talihi temsil etmektedir. 

Merve Hanım Niyettaşı Pelur Kagıt Wallpaper.jpg

Gökyüzümü Nasıl Oluşturabilirim?

Stardust Serisini size ulaştırmak için içerisinde 100 milyonlarca yıldız, asteroid ve gök cismi bilgisi yer alan NASA yıldız kataloğunu kullanıyoruz. Bu katalog uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalar, astronomik gözlemler ve hesaplamalar sonucunda oluşturulmuş olup, sizin gökyüzünüz en ince ayrıntısına kadar hatasız bir şekilde modellenebilmektedir.

Tek yapmanız gereken, doğal taş kristallerinize karar verdikten sonra özel gününüze ait yer ve tarih bilgilerini girmek..

istockphoto-835866650-170667a.jpeg

Mükemmel Hediye!

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için, yaşadığınız anların eşsizliğini hatırlatacak mükemmel bir hediye! Doğduğunuz, evlendiğiniz veya sizin için unutulmaz bir günü kristal doğal taşlar eşliğinde her zaman yanınızda taşıyabilir veya sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

bottom of page