top of page

Kadim sembollerin gücü her an yanınızda.

Fatma'nın Eli

Koruma ve Bereket

Güneş

Mutluluk, Canlılık, Yaşam ve Bereket

Göz

Nazara Karşı Koruma

Lotus

Saflık, Aydınlanma , Yeni Başlangıçlar

Deniz Kabuğu

Değişim, Dönüşüm ve Yaratım

Kadim sembollerin gücü, incinin zerafetiyle birleşti

53 adet tatlı su kültür incisinin, yanına bir tane kesme form doğal taş kristal eklenmesi ile 54 rakamına tamamlanan malalar her biri ayrı bilgi ve güce sahip altın suyu kaplama pirinç semboller ile bitirildi. 

sea_shell_with_pearl_01_edited.png

Bir kum tanesinden, değerli bir hazineye..

İstiridyeler bir parazit, kum tanesi ya da yabancı bir mikroorganizmanın içlerine sızması sonucu, kabuğunun iç yüzünde bulunan sedefle onu kaplamaya başlayarak kendini korumaya başlar. Zamanla kat ve kat sedefle kaplanan bu yabancı, uzun bir süreç sonunda iç kabuktaki sedefin rengine bağlı olarak, beyaz, gri, siyah, pembe ve tonlarını taşıyan, %90 ‘ı kalsiyum karbonattan oluşan muhteşem bir inciye dönüşür.

 

Saflığın, masumiyetin ve sadakatin sembolü olarak görülen inci, kişinin zihnini sakinleştirip, netleştirerek ruhsal rehberliğe ve bilgeliğe açılmasını destekler. Ruhsal rehberlik, bilgelik ve yüksek benliğe açılan kişi olayları, düzeni ve kişileri bu perspektiften anlamaya ve sonsuz kaynaktan beslenmeye başlar.

108 Niyettaşı olarak bizim için ise İnci, esasen olumsuz bir olay karşısında istiridyenin verdiği mükemmel cevap sonucu oluşmasıyla, dışta negatif görünen bir çok olay ve durumun zaman, sabır ve Öz’ün bilgeliğiyle nadide bir hazineye dönüştürülmesini temsil etmektedir. 

Kristal Doğal Taşlar

Her İnci Sembol Mala, farklı özelliklere sahip birer kesme form doğal taş kristal ile desteklenmiştir. Ametist, Rose Kuvars, Sitrin, Labradorit, Nazar Boncuğu, Ay Taşı, Turkuaz, Dumanlı Kuvars ve Aquamarine kristallerinin özellikleri hakkında aşağıda ek bilgi bulabilirsiniz.

  • Nasıl ödeme yapabilirim, ödeme sistemi güvenli midir?"
    Sitemizde sadece üye bankalara ait kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı, sanal kart veya kapıda ödeme yöntemleri geçerli değildir. Bu yöntemlerin dışında kalan ödemeler için lütfen iletişime geçin. Tüm ödeme işlemleri BDDK onaylı İyzico ödeme sistemleri altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ödemelerinde taksitlendirme yapılabilmekte olup, vade farkı uygulanmaktadır.
  • Ürünüm ne kadar sürede teslim olur ve kargo takibini nasıl yapabilirim?
    Ürünleriniz, siparişinizi takibe eden 3 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilmektedir. Bu süre mala gibi el yapımı ürünlerimizde stok durumuna göre 1 hafta - 10 güne kadar uzayabilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından kargo takip numarası e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo takibi alıcının sorumluluğunda olup, herhangi bir sebepten dolayı alıcıya ulaşmayıp tarafımıza iade edilen kargoların tekrar gönderimi karşı ödemeli olarak yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz tütsülemeniz amacıyla adaçayı ile tüm malalarımız ise özel kesesiyle kargoya verilmektedir. Bilekliklerimiz de ise 3 ve üzeri adet siparişlerde kese eklenmektedir. Doğum günü gibi özel ve zaman sınırlaması olması durumunda bizlerle iletişime geçmenizi ve stok durumu ve teslimat süresi hakkında bilgi almanızı rica ederiz.
  • Memnun kalmama durumunda ürünümü iade edebilir miyim?
    Ürününüzden memnun kalmamanız durumunda, teslimattan 14 gün sonrasına kadar iade edebilir ve ürün bedelinizi geri alabilirsiniz. İade taleplerinizi öncelikle admin@108niyettasi.com adresine bildirmeniz gerekmekte olup, ilgili yönlendirmeler tarafınıza yapılacaktır. Ürün iadelerinde, kargo bedeli ürün bedelinden düşülecektir. İade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve eksiksiz/hasarsız bir şekilde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Sebebi her ne olursa olsun tarafımıza hasarlı bir şekilde ulaştırılan ürün iadelerinde ödeme yapılmamaktadır. Müşteri isteğiyle üzerinde değişiklik yapılan ürünlerde para iadesi yapılmamaktadır. Taşıma sırasında hasar gören ürünler için teslimat sırasında hasar tutanağının tutulması gerekmekte olup, hasar tutanağı olmayan ürünler için değişim veya para iadesi yapılmamaktadır.
bottom of page