top of page
Tutma Tesisi

108 Malanızın niyetinin filizlenmesini gün geçtikçe görmeniz için olumlamalarını tohum kartın içine gizledik.

photowebsize-3.jpg

Ritüellerin Gücü:  #niyetinfilizlensin

Aldığımız her mala kendimize bir hediye; bu sebeple tüm malalar doğaya dost kraft kutusu içerisinde, 108 malalar özel tasarım güvenlik kılıfıyla; bileklikler özel tasarım etiket ile kapatılmış olarak, kutu içerisinde ham bez kesesinde tam bir hediye paketi olarak gönderilir.

108 Mala ve Bilek Malaları için paket içeriğini yandaki görselden inceleyebilirsiniz;

Tohum Kart

Malanız elde düğümlenirken her düğümde niyetini taşına sabitledik ve sizin de niyetinizin filizlenmesini gün be gün görmeniz için olumlamalarını tohum kartın içine gizledik. Karışık çiçek tohumlarından oluşan bu kartlar doğanın bize sunduklarını ona geri vermek adına küçük bir incelik.

Tohum kartınızın üzerinde bulunan QR kodu cep telefonunuza okutarak Kristal Temizlik Ritüelleri ve malanıza ait bakım talimatlarına ulaşabilirsiniz.

Adaçayı Tütsü

İlk günden bu yana yolları aşıp size kavuşan ve birincil enerji temizliğini yapmanız için adaçayı ile demeti gönderilen malalarınızın yanına artık bizim için özel üretilen adaçayı tütsülerini koyduk.

Bilekliklerimiz de hala adaçayı demeti ile geliyor.

Önemli Paketleme Notu:

* Tohum kart ve adaçayı tütsü içeren paketleme 108 Mala alışverişleriniz için geçerlidir. 54 Mala ve Bilek Malası alışverişleriniz yine kendi kesesi içinde, adaçayı demeti ve olumla + kullanım & bakım yönlendirmesini içeren kartlarla gönderilmektedir.

** Bilek Malaları ve Anahtarlıklar 3 adede kadar tek kese gönderilmektedir. Bilek Malalarının ya da Anahtarlıkların hediye olması ve ayrı ayrı paketlenmesini istemeniz halinde lütfen siparişiniz sırasında not olarak belirtiniz. Aksi takdirde tek bir paket olarak gönderilecektir. Doğaya daha az atık çıkarmak için uyguladığımız “minimum paketleme atığı” politikamızda bizi desteklediğiniz için kalpten teşekkür ederiz.

Malam Bana Geldi; Şimdi Ne Yapmalıyım?

Malanız size ulaştığında kendinizi ve niyetinizi ona tanıtmak için sakin ve temiz bir alana geçin. Bir kaç derin ve sakin nefes alarak odağınızı bulunduğunuz ana getirdikten sonra kutunuzdan çıkan adaçayı tütsünüzü ya da adaçayı demetinizi yakın ve söndürün. Çıkan dumanı malanızın üzerinde gezdirerek yolun enerjisinden arınmasını sağlayın.

Daha sonra malanıza kendinizi tanıtın ve niyetinizi ona tekrar edin. Örneğin;

“Hayatıma ve yolculuğuma hoş geldin. Ben Merve, kendimi hayatımın her alanında şefkat, nezaket ve cesaretle ifade etmem için benim ve bütünün en yüksek hayrına çalışmanı, bana niyetimi her gün hatırlatmanı istiyorum. Yoluma eşlik ettiğin için sana şimdiden kalpten teşekkür ederim.”

Kendi cümlelerinizle içinizden geldiği gibi tanışın ve niyetinizi malanıza tekrar edin. Sonunda teşekkür etmeyi unutmayın.

Bu ritüel hem malanızla ruhen tanışmanız hem de içerisinde bulunan kristallerin sizin için çalışması için çok önemli.

Eğer bir 108 Mala aldıysanız kutunuzdan niyetinizin ve olumlamasının olduğu bir tohum kart çıkacak.

Tohum kartınızı avuçlarınızın içine alın ve niyetinizi kalbinizde içselleşmesi için ihtiyaç duyduğunuz kadar tekrar edin. Ardından bir saksıya ya da varsa bahçenizin bir köşesine tohum kartınızı ekin ve ilk can suyunu verin. Sonrasında ilk 1-2 hafta kadar her gün, ardından ihtiyaç duydukça sulayarak niyetinizin hem kalbinizde, hem toprakta, hem de hayatınızda filizlenmesini izleyin.

 

Doğanın bize bahşettiği muhteşem güzellikler olan doğaltaşlar için bir teşekkür ve her paketleme için tükettiğimiz kağıtların karşılığını bir nebze vermek niyetiyle sizlere sunduğumuz tohum kartlara gösterdiğiniz özen için kalpten teşekkür ederiz.

Yandaki videomuzda tüm ritüelimizi izleyebilirsiniz >>>

Kristal Temizlik Ritüelleri

Satın almış olduğunuz tüm doğal taş setleri, Kristal Su Şişesi içinde bulunan doğal taş ve malanız için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu uygulamaların hepsi doğal taşımızı ait olduğu yere yani doğaya bırakarak biriken enerjisini nötrleme ve ardından tekrar enerjiyle doldurmak amacıyla yapılmaktadır.

"Kristal Doğaltaş Temizlik Ritüelleri" blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Toprak

Malanızı ağzı sıkıca kilitlenebilecek bir poşetin içine koyduktan ya da pamuk bir bez ile sardıktan sonra bahçeye ya da saksınızın dibindeki toprağa gömün ve gece boyunca bırakın. Doğal taşlarınızı ya da şişenizin kristalini de yine pamuk bir beze sararak toprağa bırakın. Bu adım taşların üzerinde birikmiş olan enerjiyi nötrlemek için yapılır.

Bitki

Malanızı ya da kristalinizi enerjetik olarak temizlemek için adaçayı, tütsü demeti ya da palo santo gibi bitkileri yakarak dumanını üzerinde gezdirebilirsiniz. İlk temizlik için 108Niyettaşı malaları ve kristal setleri size minik bir adaçayı demeti ya da adaçayı tütsüsü ile gönderilir.

Su

Malanızı ağzı sıkıca kilitlenebilecek bir poşetin içine koyduktan sonra tuzlu ya da saf su dolu bir kase içinde gece boyunca bırakın. Malanızın iplerinin ve detaylarının zarar görmemesi için poşetin su geçirmediğinden emin olun. Tuzlu ya da saf su enerjisel olarak malanızı temizleyecektir. Doğal taş kristalleriniz ve şişenizin tabanındaki kristal için poşet adımına gerek yoktur. Yalnızca eğer Selenit satın aldıysanız suda bekletilmeye uygun bir kristal olmadığından bu şekilde temizlemeyin. Selenit kendi enerjisiyle beraber başka kristallerin enerjisini de temizleyebilmesi sebebiyle bu adımlara ihtiyaç duymaz.

Güneş

Malanızı ya da kristallerinizi temizledikten sonra onları yeniden evrenin mükemmel enerjisiyle doldurmak isteyebilirsiniz. Bunun için bir kaç dakikalığına güneş enerjisine bırakabilir ve sonra yine keyifle taşımaya devam edebilirsiniz. Çok uzun süreler güneş ışığına maruz kalmak yüksek ısı sebebiyle bazı taşlarda renk değişikliğine sebep olabilir. Bu yüzden güneş altındaki zamanı gözetme konusunda lütfen dikkatli olun.

Dolunay

Özellikle dolunay zamanında (dönemsel olarak tutulma ve yeni başlangıçlar niyetindeyseniz yeni ay enerjilerinde) ilk adımlardaki temizliklerden o an için kalbinize uygun olanı yaptıktan sonra malanızı ya da kristallerinizi gece boyunca dolunay ışıklarının altına bırakın. Bu adım kristallerin enerjisinin dolunay enerjisi ile dolmasını sağlayacaktır. Sabah kristalleriniz ve/veya malanız tüm enerjisiyle tekrar size hizmet etmeye hazırdır.

Malanızın ve/veya Bilekliğinizin Bakımı

  • Satın aldığınız tüm ürünlerin suyla temasında dikkatli olun. Birlikte duş almayın, yüzmeyin ve kullanılan altın kaplama materyallerin terden zarar görme olasılığına karşı malanızla uyumayın, spor ve terlemeli yürüyüş yapmayın.

  • Ürünlerinizi yanınızda taşımanız gerekiyorsa beraberinde gelen bez kesesiyle taşımaya özen gösterin.

  • Ürünlerinizi kullanmadığınız zamanlarda yine bu bez kese içinde muhafaza edin, diğer takılarınız ile bir arada karışık bir alanda bulundurmayın.  Farklı materyaller ile temas mikron kaplamalara zarar vermektedir.

Malanızı enerjisel olarak temizlemek için Kristal Temizlik Ritüelleri blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Olur da malanız kopar, dağılır, kaybolursa artık niyetimizde epeyce yol kat etmişsiniz ve malanız misyonunu doldurmuş, artık yeni niyetlere odaklanabilirsiniz anlamına geliyor.

Pek tabii ki bu çok erken olmamalı. 3 aydan önce bir sorun yaşadığınız takdirde lütfen bize ulaşın. 

bottom of page