top of page
beymen-logo.png
Untitled.001.png
hipicon.png
Untitled.001.png
trendyol.png
miamano.png
LM.001.png
mahfelle.png
Screen Shot 2021-01-11 at 11.15.34.png
ÜCRETSİZ KARGO
Screen Shot 2021-01-11 at 11.14.29.png
VADE FARKSIZ
6 TAKSİT
Screen Shot 2021-01-11 at 11.15.19.png
14 GÜN İÇERİSİNDE İADE
Screen Shot 2021-01-11 at 11.15.08.png
GÜVENLİ ÖDEME

Mala: Niyettaşı

Birbirinden farklı enerji seviyesinde 108 kristal doğal taşın yüksek frekanslı sihirli gücünü ve desteğini her an yanınızda hissetmek için.

Ruhsal Astroloji Mala Koleksiyonu

Ruhsal Astroloji; kişinin bu dünyadaki ruhsal yolculuğuna ışık tutabilmemiz ve bu yolculuğu anlayabilmemiz açısından çok önemli bilgiler vermektedir. 

Astroloji-Kristaller
photo-12.jpg

Ruhsal Astroloji hakkında bilgi almak, Kuzey/Güney ay düğümlerinizi öğrenmek ve ay düğümlerine özel mala koleksiyonumuzu görmek için;

Ruhsal Astroloji deyince akla ilk gelen ise; Ay Düğümleri’dir. Ruhun iki yanını temsil eden bu düğümler;  bir nevi geçmiş ve gelecek arasında köprü görevi görür ve dünya planındaki dualiteyi de anlatır. 

1_edited.jpg
ceyda_16.jpg

Ceyda Düvenci  x  108 Niyettaşı

Serebral Palsi ile mücadele eden ve şifa arayışı içinde olan ailelere destek olabilmek niyetiyle çok sevgili Ceyda Düvenci tarafından Serebral Palsi’nin rengi yeşil tonlarında tasarlanan bu malanın geliriyle çocuklarımız ve ailelerine destek oluyoruz.

“Evrensel şifa enerjisiyle bir ve bütünüm. Sonsuz kaynaktan gelecek tüm şifacılara, ihtimallere, iyiliğe ve canlılığa kendimi açıyorum. Bedenim tam ve mükemmel şekilde çalışıyor.”

Kendi Bilek Malanızı Tasarlamak İster misiniz?

Sadece birkaç dakika içerisinde, dilediğiniz doğal taş kombinasyonlarından oluşan size ve niyetinize özel, eşsiz bilek malanızı tasarlayabilir ve satın alabilirsiniz.

Nasıl yapacağınızı öğrenmek için;

photo (59 of 86).jpg

Ritüellerin Gücü:  #niyetinfilizlensin

Yolculuğunuza davet ettiğiniz malanızla bağ kurmanız ve niyetinizi daima hatırlamanın gücünü, ritüellerin gücüyle birleştirebilmeniz için sadece bir mala değil adaçayı tütsü, su, toprak ve tohumlardan oluşan bir deneyim sunuyoruz…

108 Malanızın niyetinin filizlenmesini gün be gün görmeniz için olumlamalarını tohum kartın içine gizledik.

photowebsize-10.jpg
photowebsize-13_edited.jpg
Tutma Tesisi
photobigsize-51_edited.jpg
photobigsize-2_edited.jpg

Paketlemelerimiz ve ritüellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için;

18 Bilek Malası

Doğal taşların gücünü her an yanında hissetmek isteyenler için 108 Mala: Niyettaşı modellerinden ilham alınarak 18 adet taşın özenle bir araya gelmesiyle oluşturulan bilek malaları.

_edited.jpg

İnci Sembol Mala

Tatlı su kültür incilerinin yanına bir tane kesme form doğal taş kristal eklenmesi ile 54 rakamına tamamlanan malalar her biri ayrı bilgi ve güce sahip altın suyu kaplama pirinç semboller ile bitirildi. 

photo (40 of 42).jpg

"Takmadığım zamanlarda kendimi huzursuz hissediyorum"

Zeynep A.

.. kullanırken kendimi gerçekten özel hissediyorum"

Tülay Y.

Untitled 2.001.png

Doğal taş kristallerin sihirli enerjisini tüm hücrelerinde hissetmeye hazır mısın?

Kristal Su Şişeleri

Doğal Taş Kristaller

Yarı değerli doğal taş kristallerin doğadan gelen bilgeliği ve mucizesini her an yanınızda taşıyabilmeniz ve kendi ihtiyaçlarınıza göre gruplayabilmeniz için tamburlanmış formdaki kristallerimiz artık sizlerle.

Doğal taş kristallerin iyileştirici gücüyle cildinize yüksek frekanslı, derinlemesine bakım

Elektrikli Face Roller

Kanada’dan ithal %100 soya mumunu saf esansiyel yağlarla karıştırıp doğal taş kristallerle destekledik ve sizin için farklı niyetlere özel kristal doğal taş "Niyet Mumları" tasarladık.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Nasıl ödeme yapabilirim, ödeme sistemi güvenli midir?"
    Sitemizde sadece üye bankalara ait kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı, sanal kart veya kapıda ödeme yöntemleri geçerli değildir. Bu yöntemlerin dışında kalan ödemeler için lütfen iletişime geçin. Tüm ödeme işlemleri BDDK onaylı İyzico ödeme sistemleri altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ödemelerinde taksitlendirme yapılabilmekte olup, vade farkı uygulanmaktadır.
  • Ürünüm ne kadar sürede teslim olur ve kargo takibini nasıl yapabilirim?
    Ürünleriniz, siparişinizi takibe eden 3 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilmektedir. Bu süre mala gibi el yapımı ürünlerimizde stok durumuna göre 1 hafta - 10 güne kadar uzayabilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından kargo takip numarası e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo takibi alıcının sorumluluğunda olup, herhangi bir sebepten dolayı alıcıya ulaşmayıp tarafımıza iade edilen kargoların tekrar gönderimi karşı ödemeli olarak yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz tütsülemeniz amacıyla adaçayı ile tüm malalarımız ise özel kesesiyle kargoya verilmektedir. Bilekliklerimiz de ise 3 ve üzeri adet siparişlerde kese eklenmektedir. Doğum günü gibi özel ve zaman sınırlaması olması durumunda bizlerle iletişime geçmenizi ve stok durumu ve teslimat süresi hakkında bilgi almanızı rica ederiz.
  • Memnun kalmama durumunda ürünümü iade edebilir miyim?
    Ürününüzden memnun kalmamanız durumunda, teslimattan 14 gün sonrasına kadar iade edebilir ve ürün bedelinizi geri alabilirsiniz. İade taleplerinizi öncelikle admin@108niyettasi.com adresine bildirmeniz gerekmekte olup, ilgili yönlendirmeler tarafınıza yapılacaktır. Ürün iadelerinde, kargo bedeli ürün bedelinden düşülecektir. İade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve eksiksiz/hasarsız bir şekilde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Sebebi her ne olursa olsun tarafımıza hasarlı bir şekilde ulaştırılan ürün iadelerinde ödeme yapılmamaktadır. Müşteri isteğiyle üzerinde değişiklik yapılan ürünlerde para iadesi yapılmamaktadır. Taşıma sırasında hasar gören ürünler için teslimat sırasında hasar tutanağının tutulması gerekmekte olup, hasar tutanağı olmayan ürünler için değişim veya para iadesi yapılmamaktadır.
bottom of page