Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

Sipariş verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir?

108 Niyettaşı: Tüm siparişler için kargo günlerimiz Salı ve Perşembedir. Kristal Su Şişelerimiz siparişin verildiği hafta kargoya verilmektedir. Mala siparişlerimide ise, sipariş edilen malanın stoklarımızda yer alması durumunda siparişin verildiği hafta ürün kargoya verilmekte olup, aksi durumda siparişin hazırlanması belli bir zaman aldığından kargo bir sonraki haftaya sarkmaktadır. Bu durumda ortalama teslimat süresi 10 - 14 günü bulabilmektedir.

Intention.ist Store: Her üreticimizin farklı bir kargo uygulaması olmakla birlikte bu süre 3 iş gününü geçmemektedir. Ayrıntılı bilgi için sipariş vermek istediğiniz üreticimizin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hangi yöntemler ile ödeme kabul ediyorsunuz?

İnternet sitemiz üzerinden sadece anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla alış veriş yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve kredi kartları görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Ödeme altyapınız güvenli mi?

Ödemelerimizde BDDK - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu lisanslı PayU ödeme sistemleri kullanılmaktadır.

Taksitli satın alma seçeneğiniz var mı?

Tüm ürünlerimize, anlaşmalı banka kredi kartlarını kullanarak 10 aya varan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Tüm taksit seçeneklerinde vade farkı uygulanmaktadır. Vade farkları sistemsel nedenlerden dolayı ödeme sırasında alt toplama eklenmemektedir. Tüm vade seçenekleri için lütfen tıklayınız.

Ürünümden memnun kalmadığım durumda ne yapabilirim?

108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için bize admin@108niyettasi.com e-posta adresimizden veya anasayfamızdaki iletişim kutusundan ulaşabilirsiniz.

Kristal Su Şişeleri Hakkında

Şişem bana ilk ulaştığında nasıl temizlemeliyim?

Şişenizi 3 ayrı kısım olarak düşünebilirsiniz. Gövdesi, taban ve kapakları ve kristalin bağlı olduğu taban.

Gövde kısmı bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kapak ve taban kısmı ise içinde bulunan sızdırmazlık sağlayıcı rondelaların güvenliği açısından elde yıkanmalıdır.

İlk sefere mahsus kimyasalı az, doğa dostu, kristalinize zarar vermeyecek bir deterjanla temizleyerek kristal dahil tüm şişenin hijyenini sağlayabilirsiniz.

Sonraki seferlerde ise kristalinizi yalnızca sitemizde belirtilen kristal temizlik ritüellerini takip etmeniz yeterlidir.

Kristaller Tabana Nasıl Oturtuluyor?

Paslanmaz çelik tellerle, paslanmaz çelik tabana, hiçbir kimyasal kullanılmadan güvenli bir şekilde oturtulmuştur.

Kristallerin Boyutu Nedir?

Yaklaşık 2 cm çapında ve 8-10 cm yüksekliktedirler. Doğal taş oldukları için her biri birbirinden farklı ve kendi içinde mükemmeller. 

İçinde su olan şişe görsellerinde ise ışığın suyu kırması sebebiyle normalden büyük görünmektedirler.

Kristalimin su ile temasında bir sorun var mı?

108 Niyettaşı olarak taş sertliği ve öz kütlesi son derece yüksek ve su ile teması %100 güvenli doğal taş kristaller ile çalışıyoruz.

Hangi kristal taşı seçmeliyim?

Lütfen her şişe için yazdığımız açıklamaları dikkatlice okuyun ve size en iyi gelecek kristalin hangisi olduğunu kalbinize sorarak gelecek cevabı bekleyin. 

KRİSTAL TEMİZLİK RİTÜELLERİ

Toprak

Ağzı sıkıca kilitlenebilecek bir poşetin ya da bir bez parçasının içine kristalinizi ya da malanızı koyduktan sonra bahçeye ya da saksınızın dibindeki toprağa gömün ve gece boyunca bırakın. Ertesi sabah çıkarın ve şarj olması için biraz güneş ışığına bırakın. 

Bitki

Malanızı ya da kristallerinizi enerjetik olarak temizlemek için adaçayı, tütsü demeti ya da palo santo gibi bitkileri yakarak dumanını üzerinde gezdirebilirsiniz. İlk temizlik için 108Niyettaşı malaları size daima kutusunda minik bir adaçayı ile gönderilir.

Su

Malanızı ya da kristalinizi ağzı sıkıca kilitlenebilecek bir poşetin içine koyduktan sonra tuzlu su dolu bir kase içinde gece boyunca bırakın. Malanızın zarar görmemesi için poşetin su geçirmediğinden emin olun. Tuzlu su enerjisel olarak malanızı temizleyecektir.

Sabah malanızı sudan alın ve enerjisini yenilemek için önerdiğimiz diğer yöntemleri (Güneş ve Ay)  takip edin.

Doğal taş kristaller aynı zamanda akan su altında da enerjetik olarak temizlenebilir. Malanızın iplerinin su çekmesi ömrünü kısaltacağından malanız için bu yöntemi önermiyoruz

Güneş

Malanızı ya da kristalinizi temizledikten sonra onu yeniden evrenin mükemmel enerjisiyle doldurmak isteyebilirsiniz. Bunun için bir kaç saatliğine güneş enerjisine bırakabilir ve sonra yine keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ay

Özellikle dolunay zamanında (dönemsel olarak tutulma ve yeni ay enerjilerinde) ay ışığının direkt olarak vurduğu bir yere malanızı ya da kristalinizi gece boyunca bırakın ve sabah yine keyifle kullanmaya devam edin. Bunu yapmadan önce temizlik ritüellerini de yapmış olmanız tavsiye edilmektedir.

Politikalarımız

İletişim

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

Menü

cmyk_1080p_png.png

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.