Güzel Zarflar

Sizden Gelenler

“İlk aldığım mala ile mucizeleri deneyimlediğimi düşünüyorum. Niyet etmediğim ama hayatımda bana yük oluşturan bağımlılıklarımdan ve korkularımdan arınmama yardımcı oldu. Malamı taktığım zaman kendimi güvende ve iyi hissediyorum. Hem şık hem de mutlu oluyorum. Çok önemli sınavlarda, toplantılarda ya da günlerde yanımda olmasını istediğim, takmak istediğim malama göre kıyafetimi seçiyorum. Daha ne olsun, sevgiyle.”

Selin K.

“Enerjim düştüğünde malamı boynuma takınca sakinleşiyorum ve rahatlıyorum. Ayrılmaz bir parçam oldu sevdiklerim de şifalansın istiyorum, onları da haberdar ediyorum.”

Merve K.

“Malamı çok seviyorum, taşlarına dokunduğumda kendimi aşırı iyi hissediyorum, bazen boynuma takmadan sadece elimde tutup taşlarıyla oynuyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim.”

Ayşe B.

“Hediye ettiğim yakınlarım çok mutlu oldu ve özel hissettiler kendilerini, açıkçası kendim de kullanırken gerçekten kendimi özel hissediyorum. Ürünleriniz böyle bir his yaratıyor olması çok keyifli bir deneyim. Yaratıcısından üreticisine tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.”

Tülay Y.

“Kişisel olarak internet alışverişine çok sıcak bakamıyorum. Genelde bildiğim marka veya mağazalar için internet alışverişini kullanıyorum. İlk siparişimde taşlarınızın kalitesinden şüphe ettiğim için güvenli tarafta kalıp firmanızı denemek için bileklik siparişi verdim. Ancak gerçekten ürününüz çok kaliteli ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Gerçekten çok iyi iş çıkarmışsınız . Artık gönül rahatlığı ile sizden alışveriş yapabilirim diye düşünüp 3 gün sonra 2. siparişimi verdim. Umarım aynı kalite ile bizlere uzun yıllar hizmet vermeye devam edersiniz."

Sırma S.

“Bildiğim bir şey varsa, o bir boncuğa atılan düğüm hayatımı değiştirdi. Yeni Başlangıçlar malasını kullanmaya başladığım günden beri gelen değişimlere ve güzelliklere inanamadım. İyi ki tanışmışım sizinle, yolunuz bir çiçek bahçesi kadar güzel ve temiz olsun.”

Burcu T.

“Pembe Kuvars bileklik aldım, aradığım bir taştı. Severek kullanıyorum, takmadığım zaman huzursuz hissediyorum kendim.”

Zeynep A.

"Her yudumda şifalanmamı sağlayan fikrin hayat bulmasına vesile olduğunuz için teşekkür ederim. İçindeki su bitince doldurmadan önce bir süre şişeyi kulağıma yaklaştırarak dinlemek çok hoşuma gidiyor. İçime katettiğim yoldaki eşliğiniz için teşekkür ederim."

Rana F.

Malamdan çok memnunum. Taşlar konusunda güvenilir bir yer bulmak çok kolay olmuyor. O yüzden ayrıca teşekkür ederim.

Necla R.

"Herkes çok beğeniyor ve keyifle, mutlulukla kullanıyorum. Ürünleriniz bana iyi geliyor"

Yeşim K.

"Hem malalardan hem de kristal su şişelerinden satın aldım. Hepsinden çok memnunum. Satın alma öncesi ve sonrası süreçlerinde de tüm sorularıma hızlı cevaplar aldım. Tekrar teşekkür ederim.

Ayça Ö.

"Enerjisi harika, aramızda inanılmaz bir bağ oluştu, çok memnunum."

Serra A.

"Aldığım her ürün ihtiyacım olan gücü bana veriyor. Bu yüzden çok memnunum."

Müjde T.

INTENTIONAL LIVING BRAND

Herhangi bir sorunuz olması durumunda, potansiyel işbirlikleri veya tasarımcılarımız arasına katılmak için lütfen

BİZE ULAŞIN

POLİTİKALARIMIZ

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

© 108 Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.