Takı yapımı

Hikayem

108 Niyettaşı uzun zamandır evrenden ve hayattan gelen çağrıları artık kulak ardı etmeyi bırakıp, dinlediğim bir dönemde, 2017 yazında kuruldu.

Adını “Yeni Hayat” koyduğumuz ilk malam Transformal Nefes koçluğu eğitimlerinin bittiği gün boynumda patlayıp, beni hem böyle bir mucizeye tanık olmanın hem de yaklaşık 1 senedir ayrılmaz olduğum yoldaşımdan ayrılmanın gözyaşlarına gark edince bu işi anlamak ve derinlemesine öğrenmek için o gün niyetimi koydum. Bu konularda çok da seri hareket edemeyişimden olsa gerek, 108 Niyettaşı markasının vücut bulması epey zaman aldı. Ama olsundu. Geç olsun, güç olmasındı… Buluştuk işte sonunda…

 

Genç yaştan beri kurumsal iletişim ve pazarlama alanında çalıştığım yaklaşık 10 yılın ardından, nihayet ruhumun beni çağırdığı tek yolda yürümeye karar verdim: yoluma çıkan tüm güzel ruhların ruhsal yolculukları ve ötesine eşlik etmek.

 

108 Niyettaşı malaları ise nefes seansları, meditasyonlar, danışanlarla yapılan koçluk seansları ve Louise Hay, Osho, Eckhart Tolle, Don Miguel Ruiz, Byron Katie, Spinoza, Epikür gibi düşünür ve yazarlar, astroloji ve muhteşem evrenimizin incileri Ay ve Dünya’dan esinlenerek ortaya çıkan ve bir çoğumuzda ortak olan temel bir niyetler koleksiyonu çerçevesinde oluştu.

 

Bugüne kadar spiritüel olarak hatırladığım, öğrendiğim, bildiğim, anlamaya çalıştığım ne varsa kalbimden gelerek şifa olması için malalara akıtıyorum.

 

Kalpten gelen en güçlü niyetimse zaten içinizde varolan bilgeliği, ışığı ve farkındalığı hatırlamanız için bir vesile olabilmek.

 

Yolculuğuma eşlik ettiğiniz çok teşekkür ederim, en derin sevgilerimle,

Merve Uçar Filiz

323329.png
0

Herhangi bir sorunuz olması durumunda, potansiyel işbirlikleri veya tasarımcılarımız arasına katılmak için lütfen

BİZE ULAŞIN

POLİTİKALARIMIZ

İLETİŞİM

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

KATEGORİLERİMİZ

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Keşfet

Satın Al