Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Sjorinn İstanbul

"enjoy your journey

Tüm Derinliklerin Sahibi "Deniz"den İlhamla…
Sjórinn Istanbul, meditasyon, ev ve tasarım odaklı bir yaşam tarzını benimseyenlerin markasıdır. "Deniz"in, özgürlüğü huzura kavuşturan derin maviliğinden, onun coşkulu ve berrak formundan, dalgalarının sakinleştirici sesinden  ilham alarak tasarlanan Sjórinn,  rahatlığı gözeterek & ön plana alarak geliştirildi.
Gerçek hikayeleri olan, insanlar için  gerçek ürünlere inanıyoruz.  Dikkatli ve bilinçli tüketimi, yaşam tarzına entegre eden bir nesle hizmet etmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda temel motivasyon kaynağımız; organik, bitki bazlı ve sürdürülebilir geri dönüşümü destekleyen malzemeler kullanmak. 
Hepimizin doğada ‘bir ve eşsiz’ olduğuna inanıyor ve doğanın, insan eliyle oluşturulan her şeyin aslında gerçek ilham kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle de size doğa ile bir olduğunuz meditasyon sürecinizde rahatlatıcı ve doğal bir his yaşatmaya söz veriyoruz. 
Şimdiye, An'a ve Gerçeğe bağlılığımızla,
Kendinize ait yeni konfor alanınızı yaratmanız için tüm derinliklerin sahibi "Deniz"den ilhamla sizin için doğuyoruz.

Şu an burada gösterilecek ürünümüz yok.

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Sjorinn İstanbul tarafından, Özel Kurye ile 1 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

  • Kurye bedeli ortalama 15 - 30 TL arası olmakla birlikte, kapıda alıcı tarafından ödenmektedir.

  • Ürününüzün kuryeye teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. No:12/3 Kadıköy

Kargo ve İade

INTENTIONAL LIVING BRAND

Herhangi bir sorunuz olması durumunda, potansiyel işbirlikleri veya tasarımcılarımız arasına katılmak için lütfen

BİZE ULAŞIN

POLİTİKALARIMIZ

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

© 108 Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.