Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Recinart

reciart7401_Logo.png

Orgonit reçine içine doğal taş kristal ve çeşitli metaller katılarak yapılan ve reçinenin kristal üzerinde yaptığı baskı sonucu metalin yoğunlaştırıcı etkisi ile yayılan enerji sayesinde bulunduğu yerlerdeki biyoenerjiyi hareketlendirerek temizleyen ve dengeleyen bir enerji aracıdır.  “Orgon” bazı öğretilerde “prana” ya da "chi" olarak da adlandırılan yaşam enerjisidir. Orgonitler elektronik aletlerin yaydığı zararlı ışınları temizler, bulunduğu ortam içerisindeki negatif enerjiyi bünyesinde pozitife dönüştürerek geri verir, çevredeki hava ve suyu arındırır, çakraların dengelenmesine yardımcı olur. Orgonitlerinizi ister meditasyonunuzu derinleştirmek, ister bulunduğunuz yerdeki negatif enerjiyi temizlemek için ya da yalnızca dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Recinart tarafından, Aras kargo firması ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcımızdan yapacağınız alış verişlerde kargo ücretsizdir. 

  • Ürününüzün Aras kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Ulus Park Evleri A3 D2 Ortaköy Beşiktaş / İSTANBUL

Kargo ve İade