Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Recinart

Orgonit reçine içine doğal taş kristal ve çeşitli metaller katılarak yapılan ve reçinenin kristal üzerinde yaptığı baskı sonucu metalin yoğunlaştırıcı etkisi ile yayılan enerji sayesinde bulunduğu yerlerdeki biyoenerjiyi hareketlendirerek temizleyen ve dengeleyen bir enerji aracıdır.  “Orgon” bazı öğretilerde “prana” ya da "chi" olarak da adlandırılan yaşam enerjisidir. Orgonitler elektronik aletlerin yaydığı zararlı ışınları temizler, bulunduğu ortam içerisindeki negatif enerjiyi bünyesinde pozitife dönüştürerek geri verir, çevredeki hava ve suyu arındırır, çakraların dengelenmesine yardımcı olur. Orgonitlerinizi ister meditasyonunuzu derinleştirmek, ister bulunduğunuz yerdeki negatif enerjiyi temizlemek için ya da yalnızca dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

Şu an burada gösterilecek ürünümüz yok.

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Recinart tarafından, Aras kargo firması ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcımızdan yapacağınız alış verişlerde kargo ücretsizdir. 

  • Ürününüzün Aras kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Ulus Park Evleri A3 D2 Ortaköy Beşiktaş / İSTANBUL

Kargo ve İade

INTENTIONAL LIVING BRAND

Herhangi bir sorunuz olması durumunda, potansiyel işbirlikleri veya tasarımcılarımız arasına katılmak için lütfen

BİZE ULAŞIN

POLİTİKALARIMIZ

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

© 108 Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.