Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Pelcare

logo.jpg

Pelcare, eski zamanların güzellik ritüellerini günümüzle buluşturup, en keyifli halde ulaştırmayı amaç edinen bir cilt markası. Bize ilham veren
eski güzellik ritüellerini, yüksek kaliteli içerikler ve nano teknoloji ile birleştirerek, kullanımı en keyifli şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Dünya'daki en derin ikinci kanyonu Valla Kanyonu'nun derinliklerinden çıkan "detoks kili" ile başladığımız bu yolculuğa, cilde iyi gelen etkili, yüksek kaliteli ve en önemlisi tertemiz diğer ürünlerle devam ediyoruz. 

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Pelcare tarafından, Aras kargo firması ile 2 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcımızdan yapacağınız alış verişlerde kargo ücretsizdir.

  • Ürününüzün Aras kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Acıbadem Mahallesi, Şamfıstığı Sokağı No:50, 34718 Kadıköy/İstanbul

Kargo ve İade