Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Naif Homemade

"ınspıred by ancıent healıng tradıtıons"

naif_logo_edited.png

Naif; sade, doğal, açık yürekli anlamına geliyor. Yıllardır aldığım yoga ve kişisel gelişim eğitimleri, dersler, katıldığım inzivalar hayatımı yavaş yavaş dönüştürmeye başladı. Uzun zamandır hayalini kurduğum "Naif." aslında bu değişimle doğdu. Küçük bir fikirken, büyüdü, bir adım bir adım daha derken el emeğinin kıymetini bilen, doğaya saygılı, bir olmanın gücüne inanan, okuyan ,yazan, üreten  "Naif. " oldu. Tüm canlara teşekkürler,  "Bir" olmak dileğiyle. 

 

Beste

 

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Naif Homemade tarafından, Sürat kargo firması ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcımızdan yapacağınız alış verişlerde kargo ücretsizdir.

  • Ürününüzün Sürat kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Çırkan mh. Metehan sk. No/7 Konacık - Bodrum / MUĞLA

Kargo ve İade