Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Meru Incense & Music

"%100 Doğal ve el yapımı tütsüler"

Screen Shot 2019-10-29 at 10.16.35.png

Kokuyla Müziği Birleştirdik
Tütsülerimizi %100 doğal malzemelerle elde üretiyor, müzik ile birleştiriyoruz. Özel bir cihaz kullanarak ağaçlardan aldığımız verileri notalara dönüştürüyoruz. Böylelikle ağaçlar müziğin yorumcularından biri olup duygularını bizimle paylaşıyorlar.
Tabiat ananın kucağında yeşeren çam, meşe, akgünlük, öd, lavanta, ada çayı, biberiye, kekik, tarçın, karanfil, mür ve benzeri çeşit bitkileri, doğaya duyarlılık göstererek itina ile topluyoruz. Birbirlerine en yakışır şekilde harmanlayıp, biricik kokularımızı oluşturuyoruz.Tütsülerimizi iyi niyet ve güzel dileklerle tek tek elde üretip, özenle kurutuyoruz.
Yandıklarında etrafa yaydıkları koku ile huzur, neşe, canlılık ve derin konsantrasyon gibi hallerin ortaya çıkmasına yardımcı olan tütsülerimizde kimyasal, sentetik ya da hayvansal madde kullanmıyoruz.
Sevgilerini bizimle paylaşan ağaçlara ve yaşadığımız doğaya minnettarız.

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Meru tarafından, Aras kargo firması ile 2 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcımızdan yapacağınız alış verişlerde kargo ücretsizdir. 

  • Ürününüzün Aras kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Aras Kargo Fenerbahçe Şubesi, İSTANBUL

Kargo ve İade