Meru Incense & Music

"%100 DOĞAL ve EL YAPIMI TÜTSÜLER"

Kokuyla Müziği Birleştirdik
Tütsülerimizi %100 doğal malzemelerle elde üretiyor, müzik ile birleştiriyoruz. Özel bir cihaz kullanarak ağaçlardan aldığımız verileri notalara dönüştürüyoruz. Böylelikle ağaçlar müziğin yorumcularından biri olup duygularını bizimle paylaşıyorlar.
Tabiat ananın kucağında yeşeren çam, meşe, akgünlük, öd, lavanta, ada çayı, biberiye, kekik, tarçın, karanfil, mür ve benzeri çeşit bitkileri, doğaya duyarlılık göstererek itina ile topluyoruz. Birbirlerine en yakışır şekilde harmanlayıp, biricik kokularımızı oluşturuyoruz.Tütsülerimizi iyi niyet ve güzel dileklerle tek tek elde üretip, özenle kurutuyoruz.
Yandıklarında etrafa yaydıkları koku ile huzur, neşe, canlılık ve derin konsantrasyon gibi hallerin ortaya çıkmasına yardımcı olan tütsülerimizde kimyasal, sentetik ya da hayvansal madde kullanmıyoruz.
Sevgilerini bizimle paylaşan ağaçlara ve yaşadığımız doğaya minnettarız.

Kargo ve İade Bilgileri

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Meru tarafından, Aras kargo firması ile 2 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcımızdan yapacağınız 100 TL ve üzeri alış verişlerde kargo ücretsizdir. Diğer siparişler için ortalama kargo bedeli 10 TL olup, alıcı tarafından kapıda ödenmektedir.

  • Ürününüzün Aras kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: Aras Kargo Fenerbahçe Şubesi, İSTANBUL

Tasarımcılarımıza soru sorun

arrow&v

Politikalarımız

İletişim

Menü

cmyk_1080p_png.png
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz

© 108Niyettaşı by Merve Uçar Filiz 

Her hakkı saklıdır. Bu sayfada kullanılan metinler ve tasarımların kaynak gösterilerek paylaşılmasında sakınca yoktur ancak kopyalanması ve kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Bu yasağa aykırı davranan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.