108niyettaşı_16.jpg
108niyettaşı_26.jpg

108 Mala: Niyettaşı

Birbirinden farklı enerji seviyesinde 108 kristal doğal taşın yüksek frekanslı sihirli gücünü ve desteğini her an yanınızda hissetmek için.

photo-12_edited.jpg

Kristal Su Şişesi

Tüm doğaya hayat veren suyun mucizevi özelliklerinden bir tanesi de moleküler yapısındaki değişim sayesinde etkileşimde olduğu her şeyi kaydetmesidir. Buna duygu ve düşünceler de dahil.

108niyettaşı_11_edited.jpg

18 Bilek Malası

Doğal taşların gücünü her an yanında hissetmek isteyenler için 108 Mala: Niyettaşı modellerinden ilham alınarak 18 adet taşın özenle bir araya gelmesiyle oluşturulan bilek malaları.
 

Screen Shot 2021-01-11 at 11.15_edited.p
ÜCRETSİZ KARGO
Screen Shot 2021-01-11 at 11.14_edited.p
VADE FARKSIZ
6 TAKSİT
Screen Shot 2021-01-11 at 11.15_edited.p
14 GÜN İÇERİSİNDE İADE

SIKÇA SORULAN SORULAR

Screen Shot 2021-01-11 at 11.15_edited.p
GÜVENLİ ÖDEME

Kristal Doğal Taşlar

Lorem ipsum dolor sit amet. Ut possimus aspernatur et velit laboriosam id labore perferendis aut eveniet quis et voluptate aperiam id nisi deleniti et amet asperiores. Ut reprehenderit nesciunt incidunt voluptatibus non inventore beatae. Et consequatur blanditiis sed odit veritatis in sunt quas et vitae earum!

Doğal taş temizlik ritüelleri

Doğal taşımı nasıl seçebilirim?

Doğal taş temizlik ritüelleri

Ritüellerin Gücü

Yolculuğunuza davet ettiğiniz malanızla bağ kurmanız ve niyetinizi daima hatırlamanın gücünü, ritüellerin gücüyle birleştirebilmeniz için sadece bir mala değil adaçayı tütsü, su, toprak ve tohumlardan oluşan bir deneyim sunuyoruz…

108 Malanızın niyetinin filizlenmesini gün be gün görmeniz için olumlamalarını tohum kartın içine gizledik.

photowebsize-10.jpg
photowebsize-13_edited.jpg
Tutma Tesisi
photobigsize-51_edited.jpg
photobigsize-2_edited.jpg

Paketlemelerimiz ve ritüellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için;

108niyettaşı_14_story.jpg

Ruhsal Astroloji Mala Koleksiyonu

Ruhsal Astroloji; kişinin bu dünyadaki ruhsal yolculuğuna ışık tutabilmemiz ve bu yolculuğu anlayabilmemiz açısından çok önemli bilgiler vermektedir. 

İnci Mala Serisi

Tatlı su kültür incilerinin yanına bir tane kesme form doğal taş kristal eklenmesi ile 54 rakamına tamamlanan malalar her biri ayrı bilgi ve güce sahip altın suyu kaplama pirinç semboller ile bitirildi. 

photo (59 of 79)_edited.jpg

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl ödeme yapabilirim, ödeme sistemi güvenli midir?


Sitemizde sadece üye bankalara ait kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı, sanal kart veya kapıda ödeme yöntemleri geçerli değildir. Bu yöntemlerin dışında kalan ödemeler için lütfen iletişime geçin. Tüm ödeme işlemleri BDDK onaylı İyzico ödeme sistemleri altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ödemelerinde taksitlendirme yapılabilmekte olup, vade farkı uygulanmaktadır.
Ürünüm ne kadar sürede teslim olur ve kargo takibini nasıl yapabilirim?


Ürünleriniz, siparişinizi takibe eden 3 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilmektedir. Bu süre mala gibi el yapımı ürünlerimizde stok durumuna göre 1 hafta - 10 güne kadar uzayabilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından kargo takip numarası e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Tüm ürünlerimiz tütsülemeniz amacıyla adaçayı ile tüm malalarımız ise özel kesesiyle kargoya verilmektedir. Bilekliklerimiz de ise 3 ve üzeri adet siparişlerde kese eklenmektedir. Doğum günü gibi özel ve zaman sınırlaması olması durumunda bizlerle iletişime geçmenizi ve stok durumu ve teslimat süresi hakkında bilgi almanızı rica ederiz.
Memnun kalmama durumunda ürünümü iade edebilir miyim?


Ürününüzden memnun kalmamanız durumunda, teslimattan 14 gün sonrasına kadar iade edebilir ve ürün bedelinizi geri alabilirsiniz. İade taleplerinizi öncelikle admin@108niyettasi.com adresine bildirmeniz gerekmekte olup, ilgili yönlendirmeler tarafınıza yapılacaktır. Ürün iadelerinde, kargo bedeli ürün bedelinden düşülecektir. İade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve eksiksiz/hasarsız bir şekilde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Sebebi her ne olursa olsun tarafımıza hasarlı bir şekilde ulaştırılan ürün iadelerinde ödeme yapılmamaktadır. Müşteri isteğiyle üzerinde değişiklik yapılan ürünlerde para iadesi yapılmamaktadır. Taşıma sırasında hasar gören ürünler için teslimat sırasında hasar tutanağının tutulması gerekmekte olup, hasar tutanağı olmayan ürünler için değişim veya para iadesi yapılmamaktadır.

Yoga Stüdyoları ve Influencer Partnership

Doğal taşların şifasını kalpten gelen niyetler birleştiren 108 Niyettaşı markalı tasarımların satışını online ve/veya offline mağazanızda yapabilmek veya marka franchising şartları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

İş Ortaklıkları ve Franchising İmkanları

Doğal taşların şifasını kalpten gelen niyetler birleştiren 108 Niyettaşı markalı tasarımların satışını online ve/veya offline mağazanızda yapabilmek veya yurtiçi/yurtdışı marka franchising şartları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!