Mücevher Atölyesinde Çalışma Masası

Aurora Craft

"WE ARE AURORA"

son11 111.PNG

Aurora Craft, 2015 yılından bu yana farkındalıkla yürümekte olduğumuz manevi yolculukta emek ve Aşk’la oluşturduğumuz; sevgi ve hizmet odaklı bir çalışmanın ürünüdür. Varoluş oyununun bu perdesinde karşılaşan ikiz ruhların, evrenin gizemlerle dolu güzelliğini keşfi ve paylaşma arzusunun Aşk dolu hikayesidir.

Evrende var olan her şey enerjiden meydana gelmiştir ve gözle görünen her madde; aslında enerjinin yoğunlaşmış halidir. Her ses, her renk, her koku, her söz, her duygu, her düşünce; kısacası evrendeki her şey titreşimlerden oluşur. Pozitif yöne, yani saf sevgi ve ışığa doğru hareketin sırrı ise titreşimimizi her bakımdan, düşük frekanslardan yüksek frekanslara çıkarabilmekten geçer.

Aurora Craft olarak amacımız; sevgi yolunda enerjimizi ve titreşimimizi yükseltecek her şeyi sizlerle kalbin ışığında, denge içerisinde paylaşmak ve kendimizi her gün evrendeki bilginin ve mucizelerin sonsuzluğuna açmaktır.
 

  • Bu sayfadan satın alacağınız tüm ürünler, Aurora Craft. tarafından, MNG kargo firması ile 2 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

  • Bu tasarımcıdan yapacağınız alış verişlerde kargo ücretsizdir.

  • Ürününüzün MNG kargoya teslim edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme yapılacak ve kargo takip numarası gönderilecektir.

  • 108niyettasi.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içerisinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için admin@108niyettasi.com e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

  • İade adresi: İnönü Mh. 736 Sk. No:8 D:1 Bornova / İZMİR

Kargo ve İade